Elviria Beach Apartment In Marbella

  • 108 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

Elviria Beach Apartment In Marbella położony jest w dzielnicy Elviria, z widokiem na ogród. 3-pokojowy apartament może pomieścić do 6 osób.

W obiekcie zaprojektowano 2 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka i ręczniki kąpielowe.

Elviria Beach Apartment In Marbella jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.

Pobliskie atrakcje to Plaża Cabopino, 10 min jazdy od apartamentu o powierzchni 108 m² oraz Marbella Golf & Country Club - 3 km stąd. Do przystanku autobusowego Mancomunidad idzie się niedaleko.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Elviria Beach Apartment In Marbella
2 Storey Townhouse With Large Terrace Garden, Bbq And Close To The Beach, In Elviria, Marbella
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Storey Townhouse With Large Terrace Garden, Bbq And Close To The Beach, In Elviria, Marbella

447 m od nieruchomości
USD 405 USD 365
za noc
Oleholidays 113 Romana Playa Junto Al Mar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oleholidays 113 Romana Playa Junto Al Mar

5.8
Przyjemnie 5 opinii
473 m od nieruchomości
USD 222 USD 200
za noc
Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views

10
Wyjątkowy 2 opinie
476 m od nieruchomości
USD 253 USD 228
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    45 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Piesza turystyka
    • Pole golfowe

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Rozrywka na żywo
    • Słoneczny taras
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 09:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290280001419480000000000000000VFT/MA/518196,VFT/MA/51819
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Elviria Beach Apartment In Marbella akceptuje zwierzęta?
      Niestety Elviria Beach Apartment In Marbella nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Elviria Beach Apartment In Marbella posiada kuchnię?
      W Elviria Beach Apartment In Marbella goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    45 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Elviria Beach Apartment In Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij